Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Pijany spowodował kolizję, uciekł i chciał dać łapówkę

Spowodowanie kolizji, jazda po pijanemu i próba przekupstwa - takie zarzuty usłyszy 55-letni mieszkaniec województwa śląskiego, który w środę wpadł w ręce policji. Nie byłoby to jednak tak proste, gdyby nie fakt, że jego tropem od razu ruszył świadek zdarzenia i na bieżąco o wszystkim informował funkcjonariuszy.

fot: KPP Oświęcim


W środę w Chełmku doszło do drogowej kolizji, której sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Jego tropem ruszył inny kierowca, który jednocześnie poinformował o tym fakcie policję. Po zatrzymaniu mężczyzny okazało się, że był on pijany. W organizmie miał ponad 3,5 promila alkoholu.

Nietrzeźwym kierującym okazał się 55-letni mieszkaniem Chełmu Śląskiego. Dodatkowo chciał on przekupić policjantów. Za swoje czyny stanie teraz przed sądem.
(małopolska policja/ko)


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię