Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Oświęcim: Narta Kamila Stocha na charytatywnej licytacji

To będzie gratka dla fanów skoków narciarskich i kolekcjonerów. Za kilka tygodni na licytację trafi narta Kamila Stocha z podpisami reprezentacji skoczków narciarskich.


Dochód z jej sprzedaży pomoże w leczeniu chorego dziecka z okolic Oświęcimia. Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy nartę otrzymała kilka dni temu od mistrza, po rozgrywanym w Szczyrku konkursie skoków na igielicie - mówi Albert Bartosz, szef fundacji.

Licytacja narty ma rozpocząć się na początku sezonu narciarskiego. To nie pierwszy cenny gadżet, który zlicytuje oświęcimska fundacja. Wcześniej na aukcje na rzecz chorych dzieci trafił m.in. kombinezon Adama Małysza i zegarek kardynała Stanisława Dziwisza, który wylicytowano za ponad 10 tysięcy złotych. Pieniądze pomogły w leczeniu chorego na serce Michałka z Babic niedaleko Oświęcimia.


(Marek Mędela/ko)


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię