Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Ulicami Krakowa przeszedł 22. Marsz Jamników. Najbardziej paradnym jamnikiem okazała się Tequila

  • Kraków
  • date_range Niedziela, 2016.09.11 13:58 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 08:51 )
6-letnia Tequila okazała się najbardziej paradnym jamnikiem 22. Marszu Jamników, który przeszedł ulicami Krakowa. Wzięły w nim udział setki psów.. oczywiście ze swoimi właścicielami. Rozszczekane czworonogi przeszły paradnie z Barbakanu w stronę Rynku Głównego.

fot. Marek Lasyk

22. Marsz Jamników: Tequila najbardziej paradnym jamnikiem

Psią paradę obserwowało jury, które wyłoniło pięciu kandydatów do najbardziej paradnego jamnika marszu. W skład komisji weszli m.in. Lidia Jazgar - dziennikarka Radia Kraków i dr Wojciech Kujawski - weterynarz.

Kandydaci do nagrody zmierzyli się w 6 konkurencjach. Musieli m.in. paradnie przejść przez scenę i okazać czułość swojemu właścicielowi. Z kolei właściciele czworonogów zabawili się w słowotwórstwo i mieli za zadanie wypisać jak najwięcej słów w z przedrostkiem "długo".

Zwycięzca, czyli 6-letnia Tequila otrzymała karmę i legowisko, jej właścicielka - pani Karolina Michalik - statuetkę i sprzęt AGD pomocny w walce z psia sierścią :)

 

RK

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię