Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Teatr Ludowy zaprasza na pierwszą premierę w Teatralnym Instytucie Młodych

Teatr Ludowy zaprasza na pierwszą premierę na nowej scenie, czyli w Teatralnym Instytucie Młodych. Głównym zadaniem instytucji - powstałej w wyniku rewitalizacji dawnej Sceny Stolarnia mieszczącej się przy os. Teatralnym 23 - jest tworzenie oferty artystycznej i edukacyjnej dla młodzieży powyżej 12 roku życia. Premierowy "Kruk z Tower" Andrieja Iwanowa w reżyserii Darii Kopiec dedykowany jest nastoletnim odbiorcom i ich rodzicom. To psychologiczny dramat o relacji matki z dorastającym synem, o samotności, o żałobie, o wirtualnym świecie.

Fot. Piotr Korczak


Ten spektakl jest też o tym, że zatraciliśmy umiejętność rozmowy - mówi Marta Bizoń, odtwórczyni głównej roli, aktorka Teatru Ludowego:

Premiera spektaklu "Kruk z Tower" na scenie Teatralnego Instytutu Młodych 15 września o godz. 19.00. Sztukę będzie można zobaczyć także 16 i 17 września o godz. 18.00 oraz w październiku. Spektaklowi towarzyszą spotkania warsztatowe dla młodzieży i rodziców.

Autor:
Wioletta Gawlik-Janusz

Opracowanie:
Jowita Gałka-Kucharska

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię