Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Na tatrzańskich szlakach tłok jak na Krupówkach

  • Kraków
  • date_range Czwartek, 2012.05.03 17:17 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:10 )
Tłumy turystów w Tatrach.
W czasie weekendu majowego codziennie do Morskiego Oka wchodzi nawet około 10 tysięcy osób. Podobnie jest i w innych popularnych rejonach Tatr jak np. dolina Kościeliska czy Chochołowska. Równie oblegany jest szlak w stronę schroniska na Kalatówkach i Hali Gąsienicowej. Również w zakopiańskich Kuźnicach ustawia się kolejka do kolejki linowej na Kasprowy Wierch. W środę aby wjechać wagonikiem w Tatry trzeba było odstać nawet kilka godzin. DO niedzieli czynna jest dla narciarzy trasa w kotle Gąsienicowym.

TPN przyznaje iż choć na podsumowanie frekwencji turystów w Tatrach jest stanowczo za wcześnie to jednak już teraz wiadomo, że będzie ona na pewno rekordowa.

(Przemek Bolechowski/jp)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię