Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Kraków: osiedle Złocień odcięte komunikacyjnie od reszty miasta

Nawet do półtorej godziny stania w korku... z takimi utrudnieniami mierzą się obecnie mieszkańcy krakowskiego osiedla Złocień.

Fot. Paweł Morawczyński

Posłuchaj materiału Pawła Morawczyńskiego
Teoretycznie z osiedla można wyjechać na cztery sposoby, z tym że dwie drogi wyjazdowe schodzą się w jedną, a dwa pozostałe warianty są albo remontowane, albo nieprzystosowane do ruchu samochodowego.
Tym właśnie sposobem mieszkańcy Złocienia znaleźli się w sytuacji, gdy w godzinach porannych jadąc do pracy oraz popołudniowych podczas powrotów codziennie stoją w korkach.
Sytuacja według założeń będzie mogła ulec zmianie najbliżej za rok. W tym czasie mieszkańcy osiedla Złocień muszą uzbroić się w cierpliwość lub szukać innych, alternatywnych rozwiązań...
Autor:
Paweł Morawczyński

Opracowanie:
Łukasz Konatowicz

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię