Na jezdni w kierunku Wieliczki od ul. Wolskiej do Wlotowej drogowcy będą wymieniać nawierzchnię, a przeciwnym kierunku prace będą prowadzone na skrzyżowaniu. Z tego powodu będzie wyłączona sygnalizacja świetlna, nie będzie też można w niektórych miejscach skręcać.
Remont będzie kosztował 430 tysięcy złotych. Powinien skończyć się w piątek przed południem.
Jeszcze do czwartku muszą uzbroić się w cierpliwość róznież kierowcy jeżdżący w rejonie Teatru Bagatela. Dopiero wtedy zostanie w pełni zakończony remont na skrzyżowaniu ulicy Karmelickiej ze Straszewskiego i Podwale. Ale już dziś ulgę odczuli pasażerowie komunikacji tramwajowej. Trwające od połowy kwietnia prace związane z wymianą torowiska zostały zakończone, a tramwaje wróciły na swoje stałe trasy.
Autobusy linii numer 601 będą jednak jeszcze jeździć po trasie objazdowej do środy wieczór, kiedy przejazd przez skrzyżowanie zostanie udostępniony samochodom osobowym.
(Danuta Urbanik/Grzegorz Krzywak/jp)
- A
- A
- A
Kolejne kłopoty czekają kierowców w Krakowie
W nocy z wtorku na środę rozpoczyna się remont ulicy Wielickiej w Krakowie.Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
19:13
Abakany kontra arrasy?
-
19:04
Tragiczny wypadek w Tatrach. Nie żyje mężczyzna, którego poszukiwano od kilku dni
-
18:45
Jak hulajnoga dostała skrzydeł. Kto zostawił pojazd na filarze kładki w Pychowicach?
-
18:28
Dwa perony, parking, kładka - powstanie przystanek kolejowy "Prądnik Czerwony", ogłoszono przetarg
-
18:13
Kolizja na ul. Konopnickiej. Miasto stoi w ogromnych korkach
-
17:19
"O godne życie...". Pracownicy krakowskiego schroniska dla zwierząt publikują w internecie petycję
-
16:11
Pieszy na jezdni, samochód na chodniku. Czy ktoś zrobi porządek na Prądniku Czerwonym?
-
15:23
Tarnowskie Centrum Opieki Senioralnej powstanie najwcześniej za cztery lata
-
15:14
Radni PiS chcą zwołania nadwyczajnej sesji i informacji o finansach Krakowa
-
14:51
LICHO NIE ŚPI - ubezpiecz wszystko
-
14:44
Trendy 2025 w świecie firmowych upominków. Rozmowa z ekspertami z GiftDesign.pl, twórcami gadżetów dla Wisły Kraków
-
20:51
Poezja w piosenkach, czyli autobiograficzna opowieść Michała Zabłockiego
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze