Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Jesteśmy to winni kibicom

  • Kraków
  • date_range Środa, 2012.05.02 14:14 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:10 )
Pasy żegnają się z ekstraklasą
"Mam nadzieję, że w dwóch ostatnich meczach nikomu nie zabraknie woli walki, jesteśmy to winni kibicom" - mówi trener Cracovii Tomasz Kafarski. Szkoleniowiec Pasów w rozmowie z Radiem Kraków podkreśla, że jego słowa o tym że Cracovia jeszcze nie spadła, zostały źle zinterpretowane. Kafarski wyjaśnia, że pozostały jeszcze dwie kolejki gier, później nastąpi weryfikacja licencji i wtedy oficjalnie będzie wiadomo kto zagra w ekstraklasie. "To nie oznacza, że namawiam do fuzji czy życzę komuś by nie otrzymał licencji" - dodał trener Pasów.

A ostatni mecz w ekstraklasie na własnym stadionie Cracovia rozegra jutro o 18-tej. Rywalem będzie walczący o mistrzowski tytuł chorzowski Ruch. Poza Alexandru Suvorovem do kontuzjowanych graczy dołączyli: Krzysiek Nykiel i Andraż Struna. Pod dużym znakiem zapytania stoją także występy Saidiego Ntibazonkizy i Koena van der Biezena, których stare urazy dały o sobie znać. Po meczu herbowym atmosfera oczywiście nie jest radosna, bo przegrywając znaleźliśmy się w gronie spadkowiczów. Jestem zawiedziony tym, jak potoczył się mecz z Wisłą - mam na myśli te faule, kartki. Jestem przekonany, że grając do końca w jedenastu bylibyśmy w stanie sprawić przy Reymonta niespodziankę - stwierdził szkoleniowiec Pasów.
"Na pewno w spotkaniu z Ruchem będa pewne zmiany kadrowe, ale większe planuję w spotkaniu przeciwko GKS-owi Bełchatów. Wówczas dam być może szansę większej ilości zawodników, którzy dotąd nie mieli szansy się pokazać" - zapowiedział Kafarski.
"Mam nadzieję, że w dwóch ostatnich meczach nikomu nie zabraknie woli walki, jesteśmy to winni kibicom. Musimy pożegnać się godnie z ekstraklasą i ja w meczu z Ruchem chcę zobaczyć piłkarzy walczących - grających tak jak z Wisłą, czyli „na maksa". Wciąż gramy o to, żeby nie zająć na koniec sezonu ostatniego miejsca w lidze" - dodał trener Pasów.

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

504241

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię