Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Do ataku w podkrakowskim Kryspinowie doszło na plaży dla nudystów

Policja nadal szuka mężczyzny, który w sobotę nad zalewem w podkrakowskim Kryspinowie zaatakował jednego z plażowiczów i poranił mu butelką twarz. Do ataku doszło na plaży zwyczajowo przeznaczonej dla nudystów.

Poszkodowanym 33-latkiem, który miał rany cięte twarzy, szyi i barku, musieli zająć się lekarze.

Policjanci na miejscu rozmawiali ze świadkami zdarzenia. Ustalono, że trzech mężczyzn pływało po zalewie na rowerku wodnym i z wody filmowali komórką plażę dla nudystów.

"Starszy mężczyzna przebywający na tej plaży wdał się z nimi w sprzeczkę. W jego obronie stanął 33-latek. Mężczyźni podpłynęli do brzegu, jeden z nich uderzył mężczyznę w głowę butelką rozbitą i poranił mu twarz" – powiedział PAP rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń.

Potem sprawcy uciekli.
Autor:
Polska Agencja Prasowa

Opracowanie:
Beata Penderecka

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię