Grzegorz Dowgiałło - wokal, instr. klawiszowe (organy Hammonda),

Piotr Bolanowski – instr. klawiszowe (synth bass, keys),

Wojciech Długosz – perkusja.

 

Muzykę formacji cechuje sporo nawiązań do klasyki muzyki funkowej, dance. W repertuarze koncertu znajdą się zarówno autorskie kompozycje jak i covery m.in. Steve Wondera czy Jamiroquai.

Grzegorz Dowgiałło - wybitny multiinstrumentalista oraz wokalista, jest absolwentem krakowskiej Akademii Muzycznej, gdzie pobierał nauki w grze na fortepianie oraz perkusji, jest również kompozytorem oraz aranżerem. występuje solo, a także jako gość w różnego rodzaju zespołach i projektach, jest również frontmanem zespołu Recycling Band słynącego z grania na instrumentach wykonanych de facto ze śmieci, warto nadmienić, iż Grzegorz jest osobą niewidomą.

Piotr Bolanowski - wirtuoz instrumentów klawiszowych, ceniony sideman, jest absolwentem Wydziału Jazzu Krakowskiej Akademii Muzycznej. Oprócz bycia wziętym klawiszowcem Piotrek jest również kompozytorem i producentem muzycznym, i generalnie znaną personą krakowskiego muzycznego światka.

Wojciech Długosz - znany również jako Mr Krime lub Dj Krime - muzyk mutiinstrumentalista, uznany DJ, również kompozytor i producent. Na muzycznej scenie obecny od połowy lat 90tych, początkowo bardziej aktywny jako DJ, obecnie częściej udziela się jako muzyk czy producent muzyczny, zarówno w swoich autorskich projektach, jak również gościnnie. 

 

Letnia scena Radia Kraków – Bolan/Krime/Dowgiałło.  14 sierpnia, godz. 17.00, dziedziniec Radia Kraków.

Koncert poprowadzi Agnieszka Barańska.

Bezpłatne zaproszenia na antenie /dostępne w radiowej recepcji (al. J. Słowackiego 22) – możliwa rezerwacja pod nr. tel. 12 630 60 00.
Transmisja koncertu na antenie.

Od godz. 16.00 zapraszamy najmłodszych na warsztaty plastyczne. Tym razem czeka nas zabawa z dźwiękiem i zabawy rytmiczne. Różnorodne materiały i nieoczywiste dźwięki. Wzniesiemy się na szczyty kreatywności. Samodzielnie wykonamy także....instrumenty muzyczne.

220710-114920.png (191 KB)

Partnerem wydarzenia jest: ZAIKS 

zaiks_logo_claim_blue_rgb_500px.png (17 KB)

Partnerem wydarzenia jest: ZAIKS