Podział środków oraz planowane zadania:

- Dzielnica XIV Czyżyny otrzymała kwotę 362 380 zł, środki przeznaczy na: remont chodnika na ul. Bieńczyckiej, wzdłuż ul. Medweckiego do CH Czyżyny; remont chodnika od skrzyżowania ulic Centralnej, Woźniców w kierunku ul. Na Łąkach; remont ul. Franciszka Hynka do bloku nr 48 (do wysokości posiadanych środków).

- Dzielnica XV Mistrzejowice otrzymała kwotę 419 468 zł, w jej ramach zamierza: wyremontować nawierzchnię ul. Łęczyckiej wraz z miejscami postojowymi (kontynuacja zadania z roku ubiegłego); wyremontować nawierzchnię ul. Andrzeja i Józefa Załuskich – od wjazdu w os. Oświecenia z ul. ks. K. Jancarza do wysokości bloku nr 40; odnowić chodnik na ul. Nagłowickiej od bloku nr 8 do szkoły.

- Dzielnica XVI Bieńczyce otrzymała kwotę 352 058 zł i przeznaczy ją w całości na remont nawierzchni ul. Franciszka Ptaka na os. Przy Arce– od bloku nr 19 w kierunku ul. Obrońców Krzyża.

- Dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie otrzymała kwotę 311 006 zł. Tegoroczne środki przeznaczy na remont nakładkowy ul. Edwarda Wittiga oraz remont nawierzchni ul. Łuczanowickiej od strony ul. Lubockiej (przy Szkole Podstawowej nr 78).

- Dzielnica XVIII Nowa Huta otrzymała kwotę 555 088 zł, w ramach środków planuje: remont chodnika na os. Centrum A2 (od strony wejść do klatek); remont drogi wewnętrznej oraz parkingów przy os. Szkolnym 13 i 14; budowę chodnika na os. Willowym między nr 22-23; remont chodnika na os. Sportowym 15,16; budowę chodnika na os. Szklane Domy nr 1 (z boku budynku); budowę chodnik na os. Sportowym z budynku 18 w stronę Lewiatana (to zadanie będzie realizowane z ZZM).


 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.

Zastrzegamy sobie prawo publikacji wybranych opinii.

 

 

 

(RK/krakow.pl/ko)