- A
- A
- A
Pasy zatopiły Flotę Świnoujście
Pasy po dobrej grze zdołały wydrzeć komplet punktów Flocie, która do dziś pozostawała jedynym niepokonanym zespołem pierwszej ligi. Dzięki bramkom niezawodnego Vladimira Boljevića i walecznego Adama Marciniaka Cracovia wraca do domu w szampańskich nastrojach!Pasy po dobrej grze zdołały wydrzeć komplet punktów Flocie, która do dziś pozostawała jedynym niepokonanym zespołem pierwszej ligi. Dzięki bramkom niezawodnego Vladimira Boljevića i walecznego Adama Marciniaka Cracovia wraca do domu w szampańskich nastrojach!
Niestety w tym meczu kontuzji doznał Bartłomiej Dudzic - zawodnik ma najprawdopodobniej złamany nos, a obecnie przebywa w jednym z miejscowym szpitali. Jeżeli prognozy się sprawdzą, Bartek raczej na pewno nie wystąpi w środowym meczu w Niecieczy z miejscową Termalicą Bruk-Bet.
Wojciech Stawowy: Chcę przede wszystkim pogratulować swoim zawodnikom ambicji i charakteru. Zagraliśmy dziś bardzo dobre spotkanie. Przyjechaliśmy tu z myślą o zwycięstwie i udało nam się to osiągnąć. Ale już zaraz po meczu rozmawialiśmy w szatni o naszym kolejnym pojedynku [zaległy mecz z Termaliką w Niecieczy w środę - red.], do którego będziemy się teraz przygotowywać
Flota Świnoujście - Cracovia 1:2 (1:1)
0:1 - Vladimir Boljević 9'
1:1 - Sebastian Zalepa 11'
1:2 - Adam Marciniak 87'
Flota: Kasprzik - Fryc, Udarević, Zalepa, Jasiński - Niedziela (Nnamani 64'), Bodziony, Niewiada, Olszar (Wrzesień 85'), Śpiączka (Chyła 57') - Arifović.
Cracovia: Pilarz - Struna, Żytko, Kosanović, Marciniak - Szeliga (Zejdler 76') - Dąbrowski, Štraus - Bernhardt (Danielewicz 64'), Boljević, Dudzic (Steblecki 90').
Żółte kartki: Arifović - Marcinia, Štraus, Pilarz.
Sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
KN
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
20:26
Na drogach szklanka, w Małopolsce mnóstwo kolizji i wypadków
-
18:45
Około 3 mln euro w kasie Cracovii
-
17:40
Dwa oddziały w szpitalu Narutowicza czasowo wstrzymują przyjęcia. Co z pacjentami?
-
17:07
„Potwór z Tarnowa” może trafić na wyposażenie polskiej armii
-
16:32
Ponad 27 mln zł dla Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu. Stary szpital stanie się częścią kampusu
-
15:52
Mamy zwycięzcę naszej licytacji! Pan Tomasz z Tarnowa poprowadzi audycję z Tomkiem Buszewskim
-
15:50
Są kolejne deklaracje polityków ws. referendum w Krakowie
-
15:28
"Król paparazzich". Portret skandalisty
-
14:22
Organizatorzy referendum ogłaszają sukces. Danych o skali poparcia nie sposób zweryfikować
-
14:17
Co z gminnymi dopłatami do pieców gazowych? Mamy odpowiedź ministerstwa
-
14:17
Rafał Dziwisz: Kreon kończy jako człowiek samotny i przegrany
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze