Pierwszą groźną sytuacje stowrzyli w tym meczu gospodarze, ale w 8. minucie, w dogodnej pozycji, nie popisał się skutecznością były zaqwodnik ekstraklasowych drużyn Pogoni Szcecin i Wisły Płock Dominik Kun. Krakowianie zagrozili bramce Pogoni w 20 minucie, gdy na strzał z dystansu zdecydował sie Tomasz Ogar, ale bramkarz gospodarzy był na posterunku. Dwie minuty później brawa dla Marcina Cabaja, który nie dał sie przelobowac po strzale Paluchowskiego. W 34. minucie raz jeszcze przed szansą staje Kun, ale uderza prosto w Cabaja. W doliczonym czasie gry w I połowie rzut wolny wykonywał Krzysztof Kalemba. Bramkarz gospodarzy interweniował tak, że piłka trafiła pod nogi Filipa Wójcika, a 21-letni wychowanek Tarnovii pewnie posłał ją do siatki.

14 minut przed upływem regulaminowego czasu refleksem popisał się Serhij Krykun, który ratował Garbarnię przed utratą gola wybijając piłke z lini bramkowej. W 80 minucie Garbarnia pieczętuje awans! Gola na 2:0 strzela Krzysztof Kalemba. Znakomitą asystę zaliczyli w tej akcji Michał Wrześniewski oraz Wojciech Wojcieszyński. Trzy minuty później Marcin Cabaj popisał się piękna i skuteczna paradą po strzale Świerblewskiego. Ale to  jeszcze nie koniec emocji. W 87 minucie Damian Świerblewski strzela z sześciu metrów do bramki Garbarni. Mecz został przedłużony przez sędziego o 6 minut. W tym czasie znakomite okazje miały jesczce obie druzyny, ale wynik nie uległa zmianie. .

Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1:2 (0:1)

Skład Garbarnii: Cabaj – Wrześniewski (88'-Furtak), Garzeł, Kalemba (żk), Wójcik (64'-Krykun) – Pietras (źk), Masiuda, Ogar (żk), Kitliński (65'-Serafin) – Wojcieszyński, Kiebzak.