Od 1 marca do 27 kwietnia 2024 roku Fundacja Psi Los oraz portal Ratujemy Zwierzaki wspólnie organizują VI edycję ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących kotów. W zbiórce bierze udział prawie dwadzieścia fundacji, przytulisk oraz stowarzyszeń z całej Polski.

VI edycja akcji jest zupełnie inna niż wszystkie poprzednie. Do tegorocznej edycji zakwalifikowały się miejsca, które znalazły się w wyjątkowo tragicznej wręcz dramatycznej sytuacji, miejsca, które ledwo wiążą koniec z końcem, oszczędzają na czym tylko mogą – starają się czynić cuda, żeby nie brakło środków na karmę dla swoich podopiecznych.

Wytypowane przez nas miejsca zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam także czworonogi które zagubiły się i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli lub zostały porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, potrzebujące opieki, ciepła, czasem kosztownego leczenia i dobrej jakości pożywienia. Osoby opiekujące się czworonogami starają się zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze warunki bytowania, fachową opiekę i bezpieczeństwo. Pomóżmy im w tej ważnej misji!

Wesprzyj akcję „Mruczek sam nie poprosi o pomoc”. Wejdź na stronę www.mruczek.psilos.org i przekaż symboliczną złotówkę! Z góry serdecznie dziękujemy!