Zapraszamy na spektakl „Hamlet” w reżyserii Bartosza Szydłowskiego transmitowany na żywo na stronie internetowej Teatru.
 
Już w najbliższy piątek 15 stycznia o godz. 19:00!
 
Bilety już w sprzedaży w cenie 25 zł: https://teatrwkrakowie.pl/spektakl-hamlet-transmisja-online
 
Spektakl będzie dostępny tylko w czasie rzeczywistym i nie będzie możliwości obejrzenia go później.
 
W "Hamlecie" wystawionym w Teatrze im. Juliusza Słowackiego ów uniwersalno-doraźny potencjał został jeszcze wzmocniony. Powstał "Hamlet" polityczny, pełen dylematów, pozbawiony jednoznacznych odpowiedzi, "Hamlet" rozpięty pomiędzy wizualną ponadczasowością a ideologicznym czy raczej filozoficznym napięciem. W przedstawieniu padają pytania największej wagi: o wolność jednostki, prawo do samodzielnych decyzji, a także, co wybrzmiewa być może najmocniej, o sytuację człowieka myślącego indywidualnie, w każdym razie starającego się tak myśleć, w rzeczywistości ulepionej z mód, póz, liczmanów i figur retorycznych.
 
www: https://teatrwkrakowie.pl/spektakl/hamlet-1
Trailer: Hamlet | trailer #1 - YouTube

WAŻNE
Aby obejrzeć transmisję należy używać najnowszych wersji przeglądarek internetowych Google Chrome lub Mozilla Firefox, transmisja nie działa na przeglądarce Safari.

UWAGA!
15 minut przed transmisją emitujemy naszą kontrolną tablicę - odliczającą czas do startu, tak aby Państwo sprawdzili właściwe połączenie.