Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Rozstrzygnięcie „letniej” edycji kalendarzowego konkursu Radia Kraków

  • Nasze akcje
  • date_range Piątek, 2020.12.11 10:24 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:42 )
Po zdalnych obradach nasze jury zdecydowało, kto w tym tygodniu dostanie wyjątkowy kalendarz, w którym znalazło się 13 najpiękniejszych zdjęć słuchaczy Radia Kraków wybranych w wakacyjnym konkursie „Moje skarby Małopolski”.

Fot. Kalina Szyszka-Treppa

Pierwszy kalendarz Radia Kraków trafia do Pani Agaty

Napisała: „Przepiękna trasa rowerowa wokół jeziora Czorsztyńskiego”. A na zdjęciu, b. ciekawie skomponowanym, widzimy potwierdzenie słów! Kalendarz dla Pani!

Drugi kalendarz – dla Pani Beaty

Też przysłała b. piękne zdjęcie ojcowskiego zamku i napisała:  „Ojcowski Park Narodowy, magiczne miejsce z ruinami zamku, skałami, niezwykłą przyrodą i pejzażami”. I nie zapomniała o zaproszeniu na placki ziemniaczane i pstrąga!  

Pan Witek zdobywa 3. kalendarz

Napisał lapidarnie: „Cenny obiekt przyrody - Ogród Botaniczny UJ.  Tysiące gatunków roślin”. A palmy na zdjęciu tworzą niezwykły klimat!

Kalendarz nr 4 otrzymuje Pan Marcin

Zamieścił wpis: „Na wyprawę za miasto wybieram Rudno i ruiny zamku Tenczyn, wspaniałe plenery, malownicza okolica, bogate w historie dzieje zamku, którego pozostałość z roku na rok odzyskuje powoli swój blask”

Ostatni kalendarz dla Pana Konrada, który napisał: „Idealną atrakcją na letnie, upalne dni okaże się spływ Dunajcem, który pozwoli schłodzić się przy wodach tej rzeki”. I posłuchać ciekawych opowiastek, jeśli flisacy będą w dobrej formie!

Gratulacje!

Od poniedziałku kolejne kalendarze RK do zdobycia! Zapraszamy!

 

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię