|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Osiem psów znalazło nowy dom podczas akcji adopcyjnej w Radiu Kraków!

Słuchacze Radia Kraków po raz kolejny pokazali wielkie serce! Osiem psów z zalanego przez ulewne deszcze schroniska w Borku koło Bochni znalazło nowe domy podczas akcji "Adoptuj psiaka - powodziaka!" zorganizowanej dzisiaj (niedziela, 9 czerwca) na dziedzińcu Radia Kraków.

fot: Grzegorz Kozakiewicz

Od rana, na radiowym dziedzińcu, na swojego człowieka czekało 13 cudownych czworonogów. Pracownicy i wolontariusze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Borku służyli pomocą: opowiadali o każdym zwierzęciu, wspólnie z zainteresowanymi osobami wyprowadzali psy na spacer, pomagali przy zapoznaniu z nowymi właścicielami, a także razem z lekarzem weterynarii doradzali przy podejmowaniu odpowiedzialnej decyzji adopcyjnej. A słuchacze Radia Kraków jak zwykle nie zawiedli. Swojego człowieka znalazło 8 psów: Biki, Chester, Drucik, Gamoń, Grzywka, Sauron, Szarik, a także suczka Imako.  

Przypomnijmy: 23 maja, po ulewnych deszczach, Schronisko dla zwierząt w Borku koło Bochni uległo praktycznie zatopieniu. Kojce znalazły się pod wodą, a psiaki musiały zostać ewakuowane. W schronisku cały czas trwa wielkie sprzątanie, likwidacja zniszczeń i jeszcze nie ma warunków, by przyjąć wszystkie ewakuowane psy. Na szczęście znaleźli  się wspaniali ludzie, którzy czasowo  przygarnęli do swoich domów prawie 80 psów!  Większość z nich nadal w  nich przebywa, niestety ocalone czworonogi wkrótce będą musiały opuścić domy tymczasowe i wrócić za kraty boksu.

Słuchaczom Radia Kraków, za okazane dzisiaj wielkie serce - dziękujemy!

 

 

Na nowy dom czekały:

 

Mecenas

ARES 

Biki

Drucik

Fafcio

Fifek

Gamoń 

Grzywka 

Koksik

Sauron

Szarik

Lipton 

Zyzio

Abi 

Więcej informacji:

https://pl-pl.facebook.com/schroniskoadopcjepsow/

http://www.strazobronyprawzwierzat.pl/

 

Pieskie życie zmieniamy na dobre – przygarnij!

78%
22%