Nowoczesne, świeże aranżacje zadowolą każdego z państwa bowiem za ich klasę i stylowość odpowiada zdobywca wielu wyróżnień, m.in. Fryderyka - Kuba Galiński (Producent, Aranżer i Realizator nagrań płyt takich Wykonawców jak Ania Dąbrowska, Kortez, Hey, Ania Rusowicz, Edyta Górniak).
Utwory, które śpiewała cała Polska mają szansę przeżyć „drugą młodość”! Największe polskie przeboje, których autorem jest Seweryn Krajewski, doczekały się nowego brzmienia.

Joanna Dark wystąpiła w 500 spektaklach musicalu „Metro” w jego broadway’owskim składzie. To o niej po premierze „Metra” w Nowym Jorku, dziennikarz „New York Newsday” napisał „piękna, wysoka blondynka śpiewająca zmysłowo jak saksofon barytonowy”.

Joanna od lat pracuje zawodowo jako aktorka i wokalista.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Pedagogicznego i studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS na Wydziale Kształcenia Głosu i Mowy w Warszawie.

Nagrała trzy albumy, a 12.10.2017 będzie miał premierę jej najnowszy krążek „Krajewski na dziś”, wyprodukowany przez jednego najbardziej uznanych realizatorów i producentów młodego pokolenia, Kubę Galińskiego (Hey, Ania Dąbrowska, Kortez).

Na album powstały z „błogosławieństwem” Seweryna Krajewskiego złożyło się 12 jego kompozycji z tekstami m.in. Agnieszki Osieckiej, Magdaleny Czapińskiej i Jacka Cygana.

Płyta już niebawem dla słuchaczy Radia Kraków. Słuchaj Muzycznej Zmiany od poniedziałku do piątku po 12.00!

 

Tracklista:
 
1.         Wielka miłość
2.         Płoną góry, płoną lasy
3.         Remedium
4.         Kiedy mnie już nie będzie
5.         Barwy jesieni
6.         Przemija uroda w nas
7.         Szukaj mnie
8.         Nie spoczniemy
9.         Stan podgorączkowy
10.       Bądź wśród nas
11.       Uciekaj moje serce 
12.       Kołysanka dla okruszka