Radio Kraków

Debata prezydencka

Nowy Sącz: będzie druga tura w wyborach? L. Handzel czarnym koniem

  • date_range 2014-11-13
Według sondażu przeprowadzonego przez Wydział Politologii sądeckiej WSB do wyboru prezydenta Nowego Sącza potrzebna będzie druga tura. Uchodzący nadal za faworyta obecny prezydent Ryszard Nowak ma małe szanse na powtórzenie sukcesu sprzed czterech lat i wygraną już w pierwszej turze głosowania.

Druga debata prezydencka Radia Kraków i Gazety Krakowskiej

  • date_range 2014-11-12
Zaproszenie na debatę wysłane zostało do wszystkich 6 kandydatów ubiegających się o stanowisko prezydenta Tarnowa - Jakuba Kwaśnego z SLD, Marka Ciesielczyka ze Stowarzyszenia "Oburzeni", Kazimierza Koprowskiego z PiS, Romana Ciepieli z PO, Mieczysława Krasa z Komitetu " Ziemia Tarnowska" oraz Tadeusza Mazura ze Stowarzyszenia "Tarnowianie".

Debata prezydencka w Radiu Kraków: Nowy Sącz - czy tutaj warto wracać?

  • date_range 2014-10-21
Jak zatrzymać wyjazdy mieszkańców i przekonać młodych ludzi, że z Nowym Sączem można wiązać nadzieje na przyszłość – to główny temat wyborczej debaty, w której zmierzyło się dwóch z pięciu zaproszonych kandydatów na prezydenta Nowego Sącza: Kazimierz Fałowski, przedsiębiorca i fotografik, kandydat Kongresu Nowej Prawicy i Ludomir Handzel, przedsiębiorca, kandydat komitetu Koalicja Nowosądecka. Debatę prowadził Sławomir Wrona.

Krakowska debata prezydencka w Radiu Kraków

  • date_range 2014-10-21
Ośmioro pretendentów do urzędu prezydenta Miasta Krakowa wzięło udział w debacie Radia Kraków. Pytaliśmy o pomysły kandydatów na poprawę krakowskiego powietrza. Chcieliśmy się dowiedzieć, jak powinna być zorganizowana komunikacja w mieście zarówno ta publiczna, jak i prywatna. Czy kandydaci stawiają na na ścieżki rowerowe, czy na równe ulice i nowe chodniki? Ile nowych parków potrzebuje Kraków? Ile to będzie kosztowało i kto za to zapłaci?

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię