Ukazała się debiutancka płyta Przemka Kleczkowskiego pod tytułem "Time". Utwory znajdujące się na płycie w większości są autorskimi piosenkami artysty powstałymi na przełomie ostatnich trzech lat, których największą siłą, jak mówi sam artysta, jest prostota połączona z elementem improwizacji.
 Mówią one o codzienności, relacjach z najbliższymi i uczuciach do Nich. Na płycie znalazły się również dźwięki zasłyszane z muzyki filmowej a także fascynacje młodości. Artysta zaprosił do współpracy znanych i cenionych już muzyków młodego pokolenia.

Przemek Kleczkowski urodził się w Hrubieszowie - najdalej wysuniętej miejscowości na wschód Polski. Absolwent Akademii Muzycznej na Wydziale Kompozycji Interpretacji Edukacji i Jazzu. Ma na koncie występy na festiwalach jazzowych w Polsce i za granicą. Był również solistą  podczas ostatnich Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Pod dyrekcją Adama Sztaby wykonywał takie utwory jak "Błogosławieni Miłosierni" (hymn ŚDM), "Jesus Christ You Are My Life", "Emmanuel" .