Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Sukcesy i porażki pierwszych miesięcy prezydentury Emmanuela Macrona

Jakie były sukcesy i porażki pierwszych miesięcy prezydentury Emmanuela Macrona? Jak przebiega zapowiedziana przez niego „moralna sanacja” francuskiej polityki? Jak wyglądają przygotowania do reformy prawa pracy? Jakie są cele prowadzonej przez Macrona kampanii przeciwko „dumpingowi socjalnemu”, która jest faktycznie kampanią wymierzoną także w polskie interesy gospodarcze? Dlaczego francuski prezydent arogancko łamie wobec Polski reguły języka dyplomatycznego? Te i inne pytania pojawią się w „Polityce dla dorosłych” – po raz pierwszy we środę, a nie w piątek i w nowej porze emisji – o godz. 18.05. Gościem audycji będzie specjalizujący się w tematyce francuskiej Roman Graczyk, politolog, publicysta, komentator portalu Interia.pl, pracownik krakowskiego oddziału IPN. Zaprasza Dobrosław Rodziewicz.

Fot. D. Rodziewicz

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

1785577

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię