Radio Kraków
  • A
  • A
  • A
share

Historyczna postać, tajemnicza opowieść, dinozaury i psy.

Książka jak mała bombonierka, albo jak cukierek, albo jak mała niespodzianka. I tak też się zaczyna "Och nie spodziewałam się!". jej autorkami są Mirella von Chrupek, Sylwia Chutnik i Anna Niemirko. Książka ma tytuł "Dino Bambino" (Wytwórnia)  i opowiada o przygodach malutkiej dinozaurki. W Alfabecie dowiecie się więcej!

Gościem programu będzie Beata Ostrowicka. Autorka wielu książek dla młodych i małych czytelników tym razem stworzyła opowieść o osobie bardzo ważnej w naszej historii. Porozmawiamy o książce "Irena Sendlerowa - magiczny koralik" (RM).

Jak zawsze w Alfabecie recenzja młodego czytelnika. Kacper Gąstoł opowie o książce "Panna Jones i książkowe emporium" Sylvii Bishop (Zielona Sowa).

"Psierociniec. W poszukiwaniu straconego węchu" to zwariowana, pełna wesołych przygód opowieść napisana przez Agatę Widzowską. Dwaj głowni bohaterowie to Budzeł i Śpiocheł, mieszkają ze swoja ludzką rodziną, chociaż kiedyś ich domem było schronisko dla zwierząt. Poznacie ich tym razem z audiobbooka wydanego przez virtualo. pl, a fragment czyta Janusz Zadura.

 

 

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię