Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Tarnów: Kolej uruchamia autobus

  • Tarnów
  • date_range Środa, 2013.02.06 08:56 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:11 )
Przewozy Regionalne uruchomią autobus zastępczy, który dowiezie mieszkańców Tarnowa do Krakowa. To dlatego, że pociąg "Dunajec", którym codziennie podróżowała spora liczba tarnowian, będzie jechał dłużej i pasażerowie nie zdążyliby do pracy na godzine 8.

fot. Archiwum Radia Kraków


To kolejny przykład, że pisanie próśb i petycji może przynieść skutek. Przewozy Regionalne uruchomią od 11-tego lutego autobus zastępczy, który dowiezie mieszkańców Tarnowa do pracy w Krakowie.
Problem pojawił wraz z planowaną zmianą rozkładu jazdy kolei regionalnej. Pociąg "Dunajec", którym codziennie podróżowała spora liczba tarnowian będzie jechał dłużej, co sprawi, że pasażerowie nie zdążą do pracy na godzinę 8. Tarnowianie napisali prośbę o rozwiązanie tej sprawy i udało się.

Na razie autobus zastępczy pojedzie na próbę przez trzy dni po wprowadzeniu nowego rozkładu - czyli w najbliższy poniedziałek, wtorek i środę. Autobus pojawi się na stacji Tarnów o godzinie 6.00.
Nowy rozkład jazdy zacznie obowiązywać w niedzielę.

(Maciek Skowronek/jp)
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

862270

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię