Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Krzysztof Nowak "jedynką" Nowoczesnej w okręgu tarnowskim

  • Tarnów
  • date_range Czwartek, 2015.08.20 11:17 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:24 )
Były miejski radny podczas konferencji prasowej zaapelował do polityków i samorządowców o wspólne działania na rzecz rozwoju miasta i zatrzymania w Tarnowie mieszkańców. Jak podkreślał, Tarnów jest liderem na liście miast, z których wyjechało najwięcej mieszkańców.

Nowoczesna w Tarnowie. Fot. Aleksandra Ratusznik

"Uważam, że należy zmienić ustawę o samorządzie gminnym, ustawie o finansach publicznych, która dopuści możliwość współpracy z okolicznymi gminami. Chcemy zaapelować do środowisk polityczych, bo one będę wspólnie z nami tworzyć prawo w Sejmie" - mówił Krzysztof Nowak.

W konferencji prasowej uczestniczył też lider Nowoczesnej w krakowskim okręgu - Jerzy Meysztowicz. Podkreślał, że ugrupowanie będzie pracować na rozwój Polski i na to, by do kraju wrócili ci, którzy z niego wyjechali.

Pełną listę, 18 kandydatów w okręgu tarnowskim Nowoczesna dopiero przedstawi. 20 sierpnia podano nazwiska pierwszej "czwórki". Za Nowakiem znaleźli się: Irmina Widła, Jerzy Streb i Edyta Kowalska. Nowoczesna liczy na dwa mandaty w okręgu tarnowskim.

 

(Aleksandra Ratusznik/ew)

Obserwuj autorkę na Twitterze:

 

Tematy:
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię