Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Sensacyjna porażka Agnieszki Radwańskiej

  • Sport
  • date_range Wtorek, 2012.06.19 17:27 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:49 )
Polka - rozstawiona z numerem 1 podczas turnieju w Eastburne przegrała juz w rundzie! Gdzie forma przed Wimbledonem i Olimpiadą?

Agnieszka Radwańska odpadła już w I rundzie turnieju AEGON International na kortach trawiastych w Eastbourne. Najwyżej rozstawiona Polka przegrała z Cwetaną Pironkową (WTA 40) 2:6, 4:6.
Nic nie wskazywało na kłopoty. Agnieszka wygrała dotąd z Cwetaną Pironkową sześć z siedmiu wcześniejszych meczów. A jednak : Isia po raz drugi w sezonie została wyeliminowana po meczu otwarcia i podobnie jak w maju w Rzymie (II runda, bo w I miała wolny los) przegrała z Petrą Cetkovską.
Krakowianka grała nerwowo i popełniała dużo niewymuszonych błędów , ktore z kolei "podnosiły na duchu" przeciwniczkę.
Pod koniec meczu odnosiło sie wprawdzie wrażenie , że gdyby Radwańska wygrała drugiego seta, byłaby faworytka trzeciego. Trzeciego jednak nie było wcale...
Isia po raz drugi w karierze odpadła w Eastbourne w I rundzie, w 2010 roku przegrała z Wiktorią Azarenką, wtedy klasyfikowaną na 15. miejscu.

Eastbourne (Wielka Brytania)
I runda gry pojedynczej:

Cwetana Pironkowa (Bułgaria) - Agnieszka Radwańska (Polska, 1) 6:2, 6:4

Grzegorz Bernasik/ Radio Kraków


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię