Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Roszada w Wiśle. Robak za Genkowa?

  • Sport
  • date_range Wtorek, 2013.01.29 12:33 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:02 )
W najbliższych dniach może dojść do istotnej zmiany w linii ataku krakowskiej Wisły. Cwetana Genkowa może zastąpić, powracający do Polski, Marcin Robak.

fot. Maks Michalczak, wisła.krakow.pl


Według niepotwierdzonych informacji bułgarski napastnik otrzymał ofertę od jednego z klubów ligi tureckiej. Zawodnika wiąże z klubem z Reymonta kontrakt, obowiązujący do końca sezonu 2013/2014. Nie jest tajemnicą, iż Wisła szuka sposobów na załatanie dziury w klubowej kasie, więc sprzedaż Genkowa mogłaby nieco pomóc w ciężkiej sytuacji klubu.


Jego następcą miałby być, dobrze znany na ekstraklasowych boiskach, Marcin Robak. Były zawodnik między innymi: Widzewa Łódź i Korony Kielce, według informacji portalu Weszło, rozwiązał kontrakt z tureckim Mersin Idman Yurdu SK i po nieudanym europejskim wojażu nosi się z zamiarem powrotu do rodzimej ligi. Ponieważ byłby on wolnym zawodnikiem, Wisła na jego transfer nie musiałaby wydać ani złotówki.

(Krzysztof Orski)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

987780

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię