MMKS Podhale przegrało z JKH 0:2 tracąc gole po własnych, poważnych błędach. W szóstej minucie pierwszą bramkę strzelił Jan Szteber, a wynik meczu ustalił dwie minuty przed końcem Richard Bordowski, zanim jeszcze nowotarżanie zdążyli wycofać bramkarza.

Comarch Cracovia rozgromiła w hali Jantoru HC GKS Katowice 11:2, gospodarze bronili się w zasadzie tylko w pierwszej tercji, później już "Pasy" szybko powiększały przewagę. Po dwa gole zdobyli Filip Stoklasa, Marek Kalus i Tomasz Kozłowski.

GKS Tychy wygrał z Naprzodem Janów 5:4, ale dopiero po rzutach karnych - trafiali Rosjanie Jurij Kuzin i Maksim Kartoszkin, którzy zdobywali gole również w czasie gry.

Ciarko Sanok - choć w tabeli ekstraklasy spadło na czwarte miejsce - ma raczej powody do zadowolenia, gdyż mistrzowie Polski wygrali turniej Pucharu Kontynentalnego w Rumunii i zdobyli awans do kolejnej rundy rozgrywek. W decydującym meczu sanoczanie pokonali gospodarz - Koronę Braszów 4:3,a zwycięską bramkę zdobył Mike Danton. Co ciekawe - z 13 goli zdobytych przez sanoczan w trzech meczach - tylko jeden był autorstwa Polaka - Rafała Dutki. Ale awans cieszy, a występ w turnieju w Angers - oprócz francuskich gospodarzy i sanoczan - zapewniły sobie także Nieman Grodno i Belfast Giants.

HC GKS Katowice - Comarch Cracovia Kraków 2-11 (0-1, 2-7, 0-3)

Bramki: 0-1 Petr Dvorzak (17), 0-2 Dennis McCauley (22), 0-3 Filip Stoklasa (27), 0-4 Grzegorz Pasiut (29), 0-5 Filip Stoklasa (36), 0-6 Marek Kalus (36), 0-7 Karol Kisielewski (37), 1-7 Ilja Riabow (38), 2-7 Ołeh Komarczew (39), 2-8 Maciej Kruczek (40), 2-9 Tomasz Kozłowski (48), 2-10 Marek Kalus (51), 2-11 Tomasz Kozłowski (52)

MMKS Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 0-2 (0-1, 0-0, 0-1)

Bramki: 0-1 Jan Steber (6), 0-2 Richard Bordowski (59)