- A
- A
- A
Na co stać Cracovię z Legią ?
Piłkarze myślą już o zimowej o przerwie po długiej rundzie, ale mecz Legii z Cracovią na Pepsi Arena w Warszawie powinien dostarczyć wielu emocji. Dla obu drużyn jest bardzo ważny.Dziś ostatni mecz Cracovii przed zimową przerwą w piłkarskiej ekstraklasie. Rywal bardzo wymagający - Legia Warszawa, w dodatku spotkanie odbędzie się na stadionie przy Łazienkowskiej. Trener Cracovii Wojciech Stawowy - choć zdaje sobie sprawę z braków kadrowych ma nadzieję na dobry mecz: "Wiemy, że gramy na bardzo ciężkim terenie. Z zespołem, który w mojej ocenie, jest najsilniejszy kadrowo w naszej lidze. Pamiętamy o porażce przy Kałuży 0:1, więc będziemy mogli zobaczyć co od tego czasu się zmieniło. Żałuję, że zagramy bez Nowaka i Boljevicia, bo nasza siła ofensywna mocno na tym cierpi. Pomimo tych trudności jedziemy do stolicy zagrać dobry mecz, mam taki zespół który bez wątpienia na to stać".
Początek meczu o 18.00, transmisja całego spotkania w sportowym kanale internetowym na www radiokrakow pl dostępnym także przy użyciu specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne. Na stronie internetowej Radia Kraków także opis meczu "minuta po minucie", a na radiowej antenie co kwadrans raporty o przebiegu spotkania.
[]
Cracovia zagra w Warszawie bez kilku ważnych graczy: Rok Straus nabawił się kontuzji na ostatnim treningu, kontuzj leczy też Dawid Nowak, natomiast Vladimir Boljević musi pauzować za żółte kartki. Na uraz narzekał też ostatnio Sławomir Szeliga, ale wygląda na to, że będzie mógł być brany pod uwagę przy ustalaniu składu na spotkanie z Legią.
Jan Urban też ma problemy kadrowe: "Sytuacja kadrowa nie wygląda zbyt dobrze. Trudno mi powiedzieć, czy zagrają Radović i Ojamaa. Dossa pauzuje za kartki. Brzyski wypadł do końca roku. Obecnie dysponuję 14 zawodnikami. Jednak zawsze jesteśmy faworytem. Szanujemy rywala, ale życie uczy nas, że do każdego spotkania należy podejść z respektem. W niedzielę zagramy z Cracovią, która stara się grać w piłkę. Z "Pasami" nie będzie łatwo, ponieważ z nikim nie wygrywamy różnicą kilku goli. Mecze są wyrównane, ale znamy swoją wartość, szczególnie u siebie. Przegraliśmy przy Łazienkowskiej tylko raz, na początku sezonu".
Marek Solecki/RK
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
10:21
Kurz, pot i magia Beskidu Niskiego. Punktualnie o 10:00 wystartował V Gravel Beskidzki w Radocynie
-
08:22
„Biecz w mundurach”. Historia miasta zapisana w wojskowym suknie
-
06:59
Słoneczna sobota w Małopolsce, odpoczywamy od upałów
-
20:38
Albo partia, albo stanowisko w spółce. Czy pomysł Trzaskowskiego coś zmieni?
-
20:00
Pozwy, sondaże i polityczne starcia. Tak zaczyna się walka o Kraków
-
19:05
Pechowy dzień polskich slalomistów w MŚ juniorów i U-23… zakończony medalem!
-
18:12
Udane kwalifikacje Polek w Krakowie. Drugie miejsce Aleksandry Mirosław
-
17:42
Gorlice na start! Rozpędzamy „Małopolskę na dwóch kółkach”
-
17:23
Tragedia w Skawinie. Nie żyją cztery osoby. Są wstępne ustalenia policji
-
16:31
Rób zdjęcia, oznaczaj nas i wygrywaj!
-
15:41
W Krakowie powstała komisja, która zbada wykorzystywanie dorosłych w Kościele
-
15:21
"Mam ochotę skakać!". Pani Weronika z Krakowa wygrywa pierwszy rower w wakacyjnej akcji Radia Kraków
-
14:35
Straty na 15 milionów złotych. Śledczy wiedzą, od czego zaczął się pożar hali
-
14:27
Koniec sporu w Aglomeracji Tarnowskiej? Zarząd z absolutorium
-
14:27
Serial "Proud". Młodość, hedonizm i odpowiedzialność
-
14:24
Seks dobry, galeria rozkoszy i archiwum zmysłów, rusza nowy program Hanki Wójciak
-
13:45
Kampania w Krakowie trwa, choć wyborów jeszcze nie ogłoszono. Co na to prawo?
-
13:26
Trudny weekend dla pasażerów komunikacji miejskiej w Nowej Hucie
-
12:10
Prokurator Piotr Kosmaty: wpisać zakaz propagowania banderyzmu do Kodeksu Karnego
-
10:45
Kraków prof. Agnieszki Chłosty-Sikorskiej - Służba zdrowia - odc. 3. - Niewidzialny wróg. Choroby zakaźne w powojennym Krakowie
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze