5 meczów - tyle wystarczyło Jackowi Zielińskiemu, żeby stać się cudotwórcą. 4 wygrane i jeden remis, łącznie 5 meczów bez porazki z bilansem bramkowym 13-3 to brzmi jak sen, ale jest rzeczywistością. Cracovia na 4 kolejki przed końcem rozgrywek jest liderem grupy spadkowej i ma wielkie szanse na utrzymanie się w lidze. Żeby tego dokonać już dzisiaj, muszą zostać spełnione dwa warunki:

- Zawisza Bydgoszcz musi stracić punkty z Górnikiem Łęczna

- Cracovia musi wygrać z Koroną Kielce.

Ten scenariusz nie jest niemozliwy do spełnienia. Pierwszy warunek został już spełniony, bo choć Zawisza długo prowadził, to jednak Górnik Łęczna w końcówce doprowadził do remisu.

Teraz czas na rozpędzone Pasy, z kolei Korona prezentuje się ostatnio fatalnie - przegrała wszystkie mecze po podziale na grupy.

Trener Jacek Zieliński jednak studzi nastroje i chłodzi gorące głowy kibiców. Na konferencjach prasowych podkreśla, że nie jest cudotwórcą i zaznacza, że kiedyś Cracovia przytafi się kryzys.

Początek meczu w Krakowie o godzinie 20.30. Transmisji z tego meczu można słuchać w specjalnym sportowym kanale Radia Kraków, dostępnym także w smartfonach i tabletach przy użyciu bezpłatnej aplikacji. Meldunki z boiska także co godzinę w serwisach informacyjnych Radia. Na naszej stronie internetowej także opis meczu "minuta po minucie".