Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Cracovia bez trzech punktów ?

  • Sport
  • date_range Piątek, 2012.08.31 12:08 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:54 )
To byłaby kara za grzechy sprzed lat...


PZPN chce ukarania Klubu Sportowego Cracovia odjęciem trzech punktów i karą pieniężną w wysokości 100 tys. zł. za ustawienie wyniku meczu z Zagłębiem Lubin przez część krakowskich piłkarzy w maju 2006 roku. Zarząd klubu zamierza odwołać się od tej decyzji.

"Klub został ukarany za haniebne działania grupy piłkarzy, w skład której wchodzili: Paweł D., Marcin B., Piotr B., Sławomir O., Tomasz M., Tomasz W. oraz Mateusz R.." czytamy w uzasadnieniu decyzji na stronach internetowych PZPN.

MKS Cracovia SSA z kolei twierdzi iż :"o działaniach piłkarzy dowiedział się z mediów w lutym 2011 r., po podaniu do publicznej wiadomości informacji o aresztowaniu Pawła D. Tym samym Klub nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ukrywane przez szereg lat działania byłych piłkarzy Cracovii oraz piłkarzy Zagłębia Lubin"
To oficjalne stanowisko zarządu krakowskiego klubu .

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię