Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Agnieszka Radwańska w II rundzie AO

  • Sport
  • date_range Poniedziałek, 2013.01.14 08:26 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:01 )
Bojana Bobusić (nie bez problemów ) pokonana !.
Agnieszka Radwańska awansowała do drugiej rundy turnieju wielkoszlemowego Australian Open. Krakowianka pokonała niżej notowaną reprezentantkę gospodarzy Bojanę Bobusić w setach 7-5 i 6-0. Rywalka znalazła się w pierwszym tegorocznym turnieju z cyklu Wielkiego Szlema dzięki tzw."dzikiej karcie", Na arenie międzynarodowej dotychczas nie odniosła żadnego sukcesu a mimo tego zwłaszcza w pierwszym secie nie zamierzała jedynie statystować najbardziej utytuowanej tenisistce z Polski. Australijkę dzieliły zaledwie dwie piłki od wygrania pierwszego seta. Przy stanie 30-15 Agnieszka Radwańska "przypomniała "sobie, że to ona jest faworytką i wzięła się ostro do pracy.
W efekcie wygrała pierwszego seta 7-5. O drugim secie możemy powiedzieć tylko tyle, że się odbył. Radwańska już nie zamierzała niemal na własne życzenie przedłużać tego pojedynku i wygrała seta do zera. Spotkanie trwało 79 minut a opromieniona dwama wygranymi turniejami w tym roku na Antypodach, Agnieszka Radwańska musi teraz szybko zregenerować siły, bo mecz w drugiej rundzie zbliża się wielkimi krokami. Rywalką Agnieszki będzie lepsza w pojedynku pomiędzy Szwedką Arvidsson i Tajką Khumkum.
Wojciech Słoń
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

984343

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię