Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Schronisko na Magurze Małastowskiej zostanie wyremontowane dzięki hojności Polaków z całego kraju

  • Nowy Sącz
  • date_range Środa, 2016.08.24 09:13 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 08:03 )
Pieniądze na remont uzbierano na portalu Polak Potrafi. Potrzebnych było 50 tysięcy złotych. Zbiórka kończy się w czwartek, ale na koncie jest już ponad 67 tysięcy.

Fot. Damian Radziak

Posłuchaj co mówi Grzegorz Wacek, który prowadzi schronisko na Magurze
Schronisko na Magurze Małastowskiej

- Tak jak zakładaliśmy, najpierw rozbudujemy schornisko, zrobimy nowe prysznice, sanitariaty. Będzie wygodniej, czyściej i bardziej funkcjonalnie. Nadwyżkę wykorzystamy na remont pokoi. Wymienimy materace i łóżka. Jak pieniądze jeszcze zostaną to będziemy dalej remontować pokoje - mówi Grzegorz Wacek, który prowadzi schronisko na Magurze.

Schronisko ma ponad 60 lat. Poza drobnymi pracami nigdy nie było remontowane. Prace mają ruszyć za trzy tygodnie. Zakończą się jeszcze tej jesieni. 

 

 

 

 

(Marta Tyka/ko)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię