- Wykonawca, który uzyskał największą ilość punktów, został wezwany do uzupełnienia dokumentów. To drugi etap. Dokumenty przesłał, ale komisja przetargowa ma wątpliwości co do dokumentów. Wykonawca zostanie poproszony o wyjaśnienie naszych wątpliwości. Kiedy to się rozstrzygnie? Ciężko powiedzieć. Liczymy, że jest to realne jeszcze w listopadzie - mówi Anna Bednarczyk-Maśko.

Gdyby jednak wyjaśnienia firmy okazały się niewystarczające, wówczas możliwy jest wybór oferty firmy, która w ocenie komisji przetargowej uzyskała drugą w kolejności liczbę punktów.

Przetarg na wykonawcę stadionu Sandecji zakończył się w połowie października. Wiceprezydent Nowego Sącza Artur Bochenek ogłosił wówczas, że wygrała firma, która zaproponowała najkorzystniejszą cenę. To właśnie jej oferta jest teraz uzupełniana.

Budowa stadionu Sandecji ma kosztować około 40 mln zł.


 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.

 

 

 

Sławomir Wrona/ko