Tanie loty do Anglii 

Kraków–Londyn

Ceny biletów na bezpośrednie loty w obie strony z Krakowa do Londynu zaczynają się już od 179 zł. Stolica Wielkiej Brytanii oferuje wiele atrakcji, które warto zobaczyć, odwiedzając miasto. Bezdyskusyjnym symbolem Londynu jest Big Ben, czyli mierząca prawie 100 metrów wieża zegarowa i jednocześnie część Pałacu Westminsterskiego będącego siedzibą parlamentu brytyjskiego. Tower Bridge to kolejna ikoniczna atrakcja na mapie miasta. Majestatyczny most nad Tamizą z dwiema charakterystycznymi wieżami także warto odwiedzić. Spacerując po Londynie, warto również zobaczyć tętniące życiem Trafalgar Square, największe muzeum w Anglii, czyli British Museum, Downing Street 10 czy królewski Buckingham Palace.

Tanie loty z Krakowa w obie strony znajdziesz tutaj: https://www.fru.pl/loty-z-Krakowa

Kraków–Manchester

Lot z Krakowa do Manchesteru w obie strony to koszt około 306 zł. Futbolowa stolica Anglii oferuje wiele atrakcji. Miłośnicy piłki nożnej koniecznie muszą odwiedzić Stadion Old Trafford oraz City of Manchester Stadium, gdzie grają mecze największe kluby piłkarskie w kraju. Przepiękną panoramę miasta można zobaczyć na The Wheel of Manchester, czyli diabelskim młynie sięgającym aż 60 metrów. Kolejne atrakcyjne punkty, obok których trudno przejść obojętnie, to np.: jedna z najpiękniejszych bibliotek na świecie John Rylands Library, urokliwe Shambles Square z XVI-wiecznymi budowlami, dzielnica Castlefield czy wyjątkowe muzea, jak Muzeum Historii Ludzi, Muzeum Transportu bądź liczne galerie sztuki. 

Tanie loty do Francji 

W atrakcyjnej cenie polecisz również do Francji – państwa kojarzonego ze wspaniałą kuchnią i licznymi zabytkami czy dziełami sztuki znanymi na całym świecie. 

Kraków–Paryż 

Lot do stolicy miłości i sztuki w obie strony kupisz już w cenie od 235 zł. Paryż to wyjątkowe miejsce na mapie Europy. Punkty obowiązkowe podczas wizyty w stolicy Francji to: wieża Eiffla, np. z opcjonalnym wejściem na szczyt, romantyczny rejs po Sekwanie, zwiedzanie Luwru oraz pałacu i ogrodów w Wersalu, dzielnica Moulin Rouge. W Paryżu znajduje się jeden z najpopularniejszych rodzinnych parków rozrywki Disneyland Resort Paris. 

Kraków–Lyon 

Lyon to trzecie co do wielkości miasto we Francji, położone w środkowo-wschodniej części kraju. Ceny biletów lotniczych w obie strony z Krakowa do Lyonu zaczynają się od 287 zł. Jednym z najpiękniejszych punktów w mieście jest majestatyczna Bazylika Notre-Dame de Fourvière usytuowana na malowniczym wzgórzu. Odwiedzając Lyon, warto również poznać Vieux Lyon – urokliwe stare miasto, gdzie znajduje się wyjątkowa katedra św. Jana Chrzciciela. Wspaniałym miejscem w mieście jest również Parc de la Tête d’Or, czyli przepiękny park miejski z zoo i ogrodem botanicznym. Tam również znajdują się schody, które prowadzą do dzielnicy Croix Rousse z charakterystycznymi muralami. 

Tanie loty do Włoch

Kraków–Mediolan 

W atrakcyjnej cenie z Krakowa polecisz również do Mediolanu. Bilet lotniczy w obie strony to koszt około 230 zł. Podróżując po słonecznym Mediolanie, warto odwiedzić ikonę lokalnej architektury, czyli słynne Duomo. Jest to Katedra Narodzin św. Marii i jedna z najbardziej charakterystycznych budowli w całych Włoszech. Idealnym miejscem na zakupy jest luksusowy pasaż handlowy Galeria Wiktora Emanuela II, obok którego znajduje się jeden z najpopularniejszych operowych teatrów na całym świecie – La Scala. Inne ciekawe punkty na mapie miasta to np.: zamek Castello Sforzesco, kościół Santa Maria delle Grazie, przy którym znajduje się najsłynniejszy fresk Ostatnia Wieczerza, czy urokliwa i malownicza dzielnica Brera.