Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Sucha Beskidzka: ukradł pieniądze i... zakopał je w ziemi

Policjanci z Suchej Beskidzkiej ujęli 50-letniego mężczyznę, który włamał się do jednego z okolicznych domów i skradł pieniądze znacznej wartości w walucie polskiej i euro. Skradziony łup postanowił zakopać w ziemi.

fot. małopolska policja


Jak się okazało, zatrzymany mężczyzna wykonywał w tym domu prace remontowe i wykorzystując nieobecność domowników, okradł ich. Kryjówkę dla złodziejskiego łupu znalazł na posesji znajomego. Tam zakopał skradzione pieniądze. Od chwili kradzieży do zatrzymania wydał ich niewielką ilość - na bieżące potrzeby.

Pieniądze odzyskano i wydano właścicielowi. Mężczyzna pozostaje pod dozorem policji. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.(małopolska policja/ew)
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię