- A
- A
- A
Off Plus Camera. Dzień 8.
9 maja upłynie pod znakiem wielkich gwiazd. Wyjątkowo polskich gwiazd za sprawą spotkań z cyklu Master Class z Andrzejem Wajdą oraz prof. Jerzym Stuhrem. Wieczorem organizatorzy polecają pokaz specjalny zrekonstruowanego filmu „Psy” w reżyserii Władysława Pasikowskiego.W samo południe w kinie Ars: Reduta odbędzie się seans filmu „Hardkor Disko” w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego. Kino Ars: Aneks o 13:25 pokaże ostatnie dwa odcinki „Detektywa” – serialu, który w krótkim czasie zyskał miano kultowego. Projekcje serialu w ramach sekcji „HBO: Mały wielki ekran”.
Dzień zdominują wielkie gwiazdy. W MOCAK-u odbędzie się cykl Master Class. O 15:00 swój mistrzowski wykład poprowadzi Andrzej Wajda , a tuż po nim o 17:30 pojawi się prof. Jerzy Stuhr – przewodniczący jury Konkursu Głównego.
W tak bogaty w wydarzenia dzień nie mogło zabraknąć spotkań Q&A. Tym razem spotkanie z Anją Marquardt – reżyserką „She’s Lost Control”. Na rozmowę organizatorzy zapraszają do Kina Ars: Reduta o godzinie 17:00. W kinie Mikro o godz. 19:00 warto zobaczyć „Big Sur” w reżyserii Michaela Polisha oraz porozmawiać z twórcami obrazu. O 20:00 w sali kina Kijów.Centrum odbędzie się pokaz specjalny jednego z najważniejszych polskich filmów lat 90. – produkcji „Psy” Władysława Pasikowskiego.
Wśród tak wielu atrakcji znajdzie się również miejsce dla wyśmienitych filmów. Organizatorzy szczególnie polecają tytuły: „The East” o 16:45 w Kinie Agrafka – wciągający ekothriller o tajemniczej organizacji w gwiazdorskiej obsadzie; „10000 KM” („Long Distance”), w Małopolskim Ogrodzie Sztuki o 19:30 – poruszająca historia o miłości w czasach nowych technologii oraz „Something Must Break” o 21:45 w kinie Ars: Reduta w którym Ester Martin Bergsmark kwestionuje sztywne podziały płciowe.
Dominik Jedliński/Off Plus Camera/bk
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
17:27
Cztery kolejne osoby zatrzymane po śmiertelnym pobiciu na osiedlu Willowym w Krakowie
-
16:33
Monika Piątkowska przedstawia plany dla Prądnika Czerwonego. Błonia, przystanek SKA i mobilni urzędnicy
-
16:26
Był problem z dojazdem do szkoły. Nowa linia połączy Radłów, Wojnicz i Tarnów
-
15:32
Od 35 lat pilnują porządku w Krakowie. Straż Miejska obchodzi jubileusz
-
15:19
Mofeta na wagę roweru elektrycznego! Pani Monika wygrywa wielki finał „Małopolski na dwóch kółkach”
-
15:09
Woda w Zakopanem może zdrożeć aż o 25 proc. Wszystko przez spór o ujęcia w Tatrach
-
15:07
Czołowe zderzenie aut w Barwałdzie Dolnym. Są utrudnienia
-
14:47
Jak reagować na syreny alarmowe i gdzie szukać schronienia? Ćwiczenia w całym kraju
-
14:26
Krakowianie z pierwszeństwem przy rekrutacji do liceów? Wicekurator: są takie narzędzia prawne
-
14:18
Nowe łączniki w Szpitalu Jana Pawła II. Pacjenci nie muszą już wychodzić na zewnątrz
-
14:10
Remont obwodnicy Krakowa. Nocne utrudnienia między Modlnicą a Modlniczką
-
13:55
Kraków Airport modernizuje oświetlenie drogi startowej. Kluczowe dla lądowania we mgle
-
13:41
"Musi wrócić Dowództwo Sił Powietrznych". Gen. bryg. pilot Sławomir Żakowski o potrzebie reformy Systemu Kierowania i Dowodzenia Wojska Polskiego
-
13:39
Oświęcim ponownie wybrał wykonawcę przebudowy hali lodowej. Inwestycja za ponad 98 mln zł
-
13:38
Serial "Moja wspaniała kariera". Australijska opowieść o wolności
-
13:15
Pobiegnij "Rysim Tropem"!
-
12:45
Nowe ustalenia po tragedii w Skawinie. Mężczyzna nie leczył się psychiatrycznie
-
12:29
Częściowe zaćmienie księżyca w trakcie tzw. Pełni Jesiotrów w Krakowie
-
12:35
Kraków prof. Agnieszki Chłosty-Sikorskiej - Służba zdrowia - odc. 11 - Kraków pod kontrolą
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze