Zespół KISS niemal od półwiecza znany jest ze swoich charakterystycznych i niesamowitych występów. Band od dziesięcioleci udowadnia, że daje najbardziej kultowe i rock’n’rollowe koncerty na żywo. Z tego między innymi powodu Rock and Roll Hall of Fame – muzeum rock and rolla honorujące artystów rockowych i inne osoby, które wniosły zasadniczy wkład w rozwój muzyki – zaliczyło KISS do najważniejszych wykonawców w historii. Grupa należy do jednych z najbardziej wpływowych zespołów rockowych na świecie.

KISS wydali 44 albumy, które sprzedali w ponad 100 milionach egzemplarzy. Są laureatami licznych nagród i najwyższych miejsc na liście Billboard. Grupa występowała na całym świecie, do tego była zapraszana na tak spektakularne wydarzenia jak Super Bowl w 1999 roku, ceremonię zamknięcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City w 2002 roku czy koncert Rockin' The Corps dla żołnierzy powracających w 2005 roku z wojny w Iraku.

Koncerty KISS są gigantycznymi widowiskami teatralno-cyrkowymi. To swego rodzaju performance z użyciem wysięgników hydraulicznych wynoszących muzyków wysoko ponad widownię. Gene Simmons zieje ogniem i krwawi z ust, a z gitary Tommy’ego Thayera wydobywają się dym i ogień. Temu spektaklowi grozy i kiczu towarzyszą setki wybuchających w rytm muzyki petard i sztucznych ogni. Pod koniec każdego koncertu, w kulminacyjnym momencie wykonywania utworu „Rock and Roll All Nite” wyrzucane są wysoko w powietrze ponad dwie tony papierowego konfetti, wprowadzając tym samym niepowtarzalny klimat zabawy karnawałowej. Paul Stanley kończy koncert rytualnym niszczeniem swojej gitary, której części przekazuje publiczności na pamiątkę. 

KISS wystąpi 19 czerwca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków w ramach trasy END OF THE ROAD. Fani skupieni w KISS Army bilety kupią już 6 grudnia przy pomocy linku, jaki otrzymają na swoje skrzynki mailowe. Sprzedaż ogólna rozpocznie się 7 grudnia o godzinie 10:00, również za pośrednictwem platformy www.biletserwis.pl.