Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszała 22-letnia matka, która dwukrotnie ugodziła swoje dziecko. Edyta A. trafiła do tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Kobieta przyznała się do winy.
Półtoraroczna Patrycja przeszła skomplikowaną operację jamy brzusznej. Jej stan jest stabilny. Jeszcze przez tydzień będzie przebywała w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.
Dramat rozegrał się 2 dni temu. Tuż po tym, jak 23-letni ojciec dziewczynki zabrał młodszego brata na spacer matka ciężko raniła córkę dwukrotnie zadając jej rany cięte i kłute w brzuch.
Policję powiadomił ojciec, który po powrocie zauważył że dziewczynka jest ciężko ranna. Prokuratura nie chce ujawniać wyjaśnień matki.
(Joanna Gąska)
- A
- A
- A
Zarzut usiłowania zabójstwa dla nożowniczki z Krakowa
22-letniej nożowniczce z Krakowa grozi dożywocie. Póltoraroczna córka, którą ugodziła nożem cudem przeżyła.Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
20:15
Nie żyje Chris Rea. Muzyk miał 74 lata
-
18:15
Referendum w sprawie odwołania burmistrz Bochni. Ruszyła zbiórka podpisów
-
18:00
Prokuratura zajęła się tragicznymi wydarzeniami na A4. Zginęły dwie osoby
-
16:48
Pijany kierowca uderzył w mur kościoła św. Krzyża w Krakowie. Sprawą zajmie się prokuratura
-
16:38
Nie tylko święto światła. Żydowska Chanuka w cieniu antysemityzmu
-
16:35
Chełmiec. Peron na trasie Podłęże Piekiełko gotowy
-
15:03
W Tarnowie nie chcieli masztu telefonii komórkowej, ale jeden z sąsiadów się wyłamał. "Skusiły mnie pieniądze"
-
13:58
Od 24 do 28 grudnia w Małopolsce czynnych będzie prawie 50 gabinetów opieki zdrowotnej
-
13:53
Kłopoty z budową nowego pasa na krakowskim lotnisku. Zła wiadomość dla Kraków Airport
-
13:27
Od nowego roku w Nowym Targu nocą alkoholu nie kupimy
-
13:05
Wciąż nie złapano sprawców napadu na sklep jubilerski w Krakowie
-
11:45
Święta w małym miasteczku
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze