Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

PKP Intercity dla kibiców

  • Kraków
  • date_range Środa, 2012.06.06 09:57 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:16 )
Kolej przygotowała specjalną akcję informacyjną na czas EURO
Podróżni - także ci jadący do i z Krakowa mogą liczyć na szybkie informacje i pomoc podczas podróży. Została uruchomiona strona internetowa: kolejna 2012.pl. To specjalnie przygotowany serwis informacyjny z rozkładami jazdy pociągów, planami dojazdów z dworców na piłkarskie stadiony i praktycznymi wskazówkami dla kibiców. Na stronie poświęconej Krakowowi można znaleźć także informacje przydatne pasażerom poruszającym się po mieście. Na krakowskim dworcu głównym wystarczy mieć telefon komórkowy z łączem bluetootth aby bezpośrednio na komórkę otrzymywać bieżące informacje o zmianach w kursowaniu pociągów. Ulotki rozdawane na dworcach i w pociągach PKP Intercity mają tak zwany kod QR, który zeskanowany komórką przekierowuje od razu na stronę kolejna2012.pl. Wszystkie informacje przygotowano w trzech językach: polskim, rosyjskim i angielskim.


Tomasz Müller/bp

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię