Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Co czeka tych, którzy spędzą długi weekend na Podhalu?

  • Kraków
  • date_range Środa, 2012.06.06 08:37 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:16 )
Pogoda nie rozpieszcza turystów w Tatrach.

fot. Przemek Bolechowski

W nocy w rejonie Kasprowego Wierchu padał deszcz ze śniegiem i śnieg a temperatura spadła miejscami nawet poniżej zera. W samym Zakopanem od kilku dni także pada deszcz i jest zimno - dziś rano termometry w centrum Zakopanego pokazywały plus 5 stopni. Michał Furmanek kierownik stacji IMGW na Równi Krupowej w Zakopanem ostrzega, że nadal czekają nas deszcze i burze: " Na Podhalu spadło ok.2o litrów na metr kwadratowy tak, ze może już być tylko lepiej. Wielkich rewelacji nie możemy oczekiwać, będzie trochę cieplej, przelotne opady i burze, ale też sporo słońca."

Pogoda w kratkę to nie są najlepsze wiadomości dla górali. Słoneczna ciepła aura przyciągnęłaby pod Tatry tysiące turystów. Stało się jednak inaczej i przynajmniej na razie - rezerwacji noclegów pod Tatrami na najbliższe dni nie jest zbyt dużo.

Przemek Bolechowski/bp

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię