|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|

Magdalena Gadecka-Bukało oficjalnie nową szefową Tarnowskiego Klastra Przemysłowego

21

A
A
A
Jak dowiedziało się Radio Kraków - wyłoniona w konkursie kandydatka dzisiaj została oficjalnie powołana na to stanowisko przez Radę Nadzorczą spółki . Oznacza to że po wielu perypetiach tarnowski Klaster ma wreszcie nowego menagera. Stanowisko prezesa w tej spółce na obsadzenie czekało kilka tygodni, kiedy powołany poprzednio na ten fotel kandydat zrezygnował po 2 dniach. Magdalena Gadecka- Bukało to tarnowianka, jest absolwentką ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Dotychczas pracowała m.in. jako główny doradca leasingowy oraz menedżer regionalny ds. agrobiznesu w banku BZ WBK Leasing.

Agnieszka Wrońska/ar

Liczba komentarzy: 21

Problem szkoły na Kochanowskiego

Piątek, 16 października 2015, 07:15

Oprócz DataContact miały być tam przecież jeszcze inne firmy. Na oficjalnym portalu Miasta można przeczytać, że miały być to firmy Sfinnova i SecurePro. Obecna na ostatnim spotkaniu z Radnymi RMT w tej szkole Prokurent zaprzeczyła, że TKP korzystał z usług firmy zewnętrznej w tworzeniu tam miejsc pracy. Tymczasem, na portalu Facebook pewna Tarnowska gazeta informuje, iż weszła w posiadanie dwóch faktur, które mogą przeczyć zapewnieniom Prokurent! Czy zatem Klaster zapłacił za miejsca pracy, których nie ma? Co tam się działo? Co na to nowa Pani Prezes Gadecka-Bukało? Może Pan Przewodniczący RN Augustyński i Pani Prokurent Małochleb wytłumaczą to na Sesji Rady Miasta?

Odpowiedz

Wesoły Romek

Czwartek, 15 października 2015, 14:49

@Mol

Pani Magdalena nie zrobi porządku z systemem, który wspierała roznoszeniem ulotek.

Odpowiedz

Mol

Czwartek, 15 października 2015, 14:14

A może to jedyna osoba która może tę sitwę i chory układ tam panujący ogarnąć i oczyścić????Czy nikt z Was nie pomyślał że może to być najlepszy wybrór, kobieta poza układami. Ponoć trzęsą porami już bo wiedzą jaka jest pani Magdalena. W końcu będzie porządek....

Odpowiedz

~ KT

Czwartek, 15 października 2015, 13:44

Info ze strony Kuriera Tarnowskiego na FB >>> Gdzie te miejsca pracy? W owianym sławą budynku po byłej szkole przy ul. Kochanowskiego Tarnowski Klaster Przemysłowy stworzył powierzchnie dla przedsiębiorców. O ile firma Data Contact przeżywa problemy i nie wiadomo czy osiądzie w Tarnowie, o tyle o wycofywaniu się pozostałych kontrahentów nic nie wiadomo. Kilka dni temu razem z radnymi Rady Miejskiej w Tarnowie odwiedziliśmy budynek przy ul. Kochanowskiego, gdzie mają powstać nowe miejsca pracy. Obecna na tym spotkaniu Prokurent zaprzeczyła, że TKP korzystał z usług firmy zewnętrznej w tworzeniu tam miejsc pracy. Redakcja Kuriera Tarnowskiego weszła w posiadanie dwóch faktur, które mogą przeczyć zapewnieniom Prokurent! Czy są to autentyczne faktury? Czego dotyczyła umowa zawarta przez klaster z tą firmą? Czy Klaster zapłacił za miejsca pracy, których nie ma? >>> https://www.facebook.com/kuriertarnowski/posts/488263031354383 <<< ???

Odpowiedz

ekspert

Czwartek, 15 października 2015, 13:18

dobry wybór

Odpowiedz

DKB

Czwartek, 15 października 2015, 13:01

@Aga

Nie to Kasia pewnie ;)

Odpowiedz

BB

Czwartek, 15 października 2015, 11:00

Czyli znajomość i doświadczenie w zamówieniach publicznych i doświadczenie samorządowe, już nie jest potrzebne ? Ciekawe także na jakich portalach związanych z pracą pojawiła się informacja o konkursie?

Odpowiedz

Specjalistka w tej sferze ?

Czwartek, 15 października 2015, 10:48

>>> mówi Piotr Augustyński z Rady Nadzorczej TKP, - Wiadomo, że dobrych menadżerów na rynku nie ma wielu. Klaster jest specyficzną działalnością, zajmuje się rozwojem gospodarczym i inwestycyjnym. Jest pewien deficyt specjalistów w tej sferze, natomiast liczyliśmy na to, że będzie więcej aplikacji oraz że to będą też aplikacje spoza miasta Tarnowa – dodaje.

Odpowiedz

Aga

Czwartek, 15 października 2015, 10:34

@lulu

Lucynka to ty?

Odpowiedz

Na referendum czas

Czwartek, 15 października 2015, 10:32

Referendum i KONIEC z propagandą !!! Pan Ciepiela za nasze pieniądze, bo przecież budżet marszałkowa oraz miejski są nasze ,zafundował klika renowacji : basenu , teatru , mck, etc.. nic wielkiego za co mógł być dumny on czy Tarnów. Miliony wrzucone w "błoto" i ruiny SAG nigdy się nie zwrócą. Pan Ciepiela niestety dla nas mieszkańców jest bezideowym propagandzistą.... czekającym na nieodległą emeryturę.. jak go nie odwołamy wkrótce ze spokojem , ale konsekwentnie nigdy nie zatrzymamy upadku Tarnowa...

Odpowiedz

lulu

Czwartek, 15 października 2015, 10:29

@Bysio

Która Dorotka?

Odpowiedz

Wesoły Romek

Czwartek, 15 października 2015, 10:20

No i miasto doczekało się szefowej, która będzie działała "samodzielnie" pod wąsem. Nie spełnili warunków 3 panowie, którzy szefowali dużym spółkom, a ni pani której nie poszło na handlu wódą, za to idealnie wpasowała się w to pani z jednoosobową działalnością gospodarczą zajmującą się leasingowaniem sprzętu rolniczego...

Odpowiedz

Call_Center

Czwartek, 15 października 2015, 09:18

Chodzą słuchy że w tej szkole nic się nie da uruchomić gdyż brakuje tam mocy energetycznej, o czym ponoć Klaster od początku wiedział. I nic z tym nie zrobił. Ponoć koszt przyłącza to kolejny milion ??? Czy to prawda? Dlaczego zatem ten remont piętra robiono? Po co? Jaki był prawdziwy cel? Poszło ponad dwa miliony naszych publicznych środków. Były ponoć aż trzy zlecenia na remont. Wszystkie podobno zrobiła jedna i ta sama forma z Krakowa. I co ? I Nic !!! Dlaczego zatem kłamano na konferencjach prasowych? Czy to prawda, że były umowy na pośrednictwo na utworzenie tych miejsc w szkole? Takie są plotki. Ponoć to jakaś firma z Rzeszowa. Czy zapłacono jej? A jeżeli tak to ile? Jaki jest udział w tej sprawie z tworzeniem Call-Center Pana Wardzały? Był na tych konferencjach razem z Panem Działowskim i potwierdzał to wszystko. Nawet mówił że to także dzięki niemu i jego działaniom! List intencyjny w obecności Pana Roberta Wardzały i zastępcy prezydenta Henryka Słomki-Narożańskiego, podpisali Panowie już w Warszawie rok temu !!! Są informacje o tym i zdjęcie na stronie Miasta. I co? Od początku wiedzieli że to ściema? Czy to nie jest afera? Co się tutaj dzieje? Kto i kiedy uruchomi właściwą instytucję do zbadania tej sprawy ???

Odpowiedz

CC

Czwartek, 15 października 2015, 07:10

Dorobek imponujący! Skończone studia i doświadczenie w bankowości. A kiedy zmiany w radzie nadzorczej? Skoro było tak tragicznie to ppotrzebowali aż 10 miesięcy żeby to wynaleźć?

Odpowiedz

Grzesiek

Środa, 14 października 2015, 23:02

Pytanie czy będzie w stanie rozliczyć afery i bagno po poprzedniku? Wyprowadzić na prostą. CallCenter, Inkubator, WiaLan, Merkator, SaarGummi, itd. Czy da radę? Wątpliwe bardzo.

Odpowiedz

aciks

Środa, 14 października 2015, 22:58

Czyli jednak mamy słupa. Wielka szkoda.

Odpowiedz

Zniesmaczony

Środa, 14 października 2015, 22:56

A dla mnie to ta afera jest zbyt grubymi nićmi szyta. Gdyby nie to, że obecny prezydent niedawno w takim samym stylu pozbył się komentanta straży miejskiej po to żeby dać ten stołek swojemu dobremu znajomemu, to może by to inaczej przeszło. Wywoływanie skandalu i niszczenie prezesa to kiepski styl zarządzania.

Odpowiedz

Bysio

Środa, 14 października 2015, 22:48

A Dorotka profilaktycznie na zwolnieniu do końca miesiąca jest :)

Odpowiedz