Trzecie miejsce zajęła Allie Quigley. Koszykarka Wisły Can-Pack Kraków była jedną z najlepszym zawodniczek w ostatnim meczu półfinałowym przeciwko ekipie z Polkowic. Tym samym wiślaczki awansowały do wielkiego finału Mistrzostw Polski. Ten wyczyn dał Quigley jedynie 1% głosów.

Na drugim miejscu znalazła się Paulina Faron. W ubiegły weekend zawodniczka Wawelu Kraków zdobyła złoty medal mistrzostw Polski w długodystansowym biegu na orientację. Na Paulinę zagłosowało 4% ankietowanych.

Sportowcem Tygodnia tym razem zostaje – z kolosalną przewagą – Martin Vaculik. Żużlowiec tarnowskich Jaskółek walnie przyczynił się do wygranej nad ubiegłorocznymi Mistrzami Polski. Słowak zdobył 15 punktów i przyszedł na konferencję prasową w nienagannie czystym kombinezonie, bo podczas całego meczu nie dał się nikomu wyprzedzić. Ten wyczyn doceniło aż 95% z państwa!

Takie były nasze nominacje:

Martin Vaculik -  świetny start sezonu w wykonaniu żużlowców tarnowskich Jaskółek. Na początek ligi Unia wygrała z mistrzem Polski 50-40. Ogromny wkład w wygraną miała postawa Słowaka, który zdobył 15 punktów i przyszedł na konferencje prasowa w nienagannie czystym kombinezonie, bo podczas całego meczu nie dał się nikomu wyprzedzić.

Allie Quigley - Koszykarki Wisły Can Pack w Polkowicach postawiły kropkę nad "i" - i awansowały do wielkiego finału ekstraklasy. Jedną z najskuteczniejszych zawodniczek Białej Gwiazdy była Amerykanka, która zdobyła 20 punktów. Dodatkowo zawodniczka szarpnęła grę Wisły w trzeciej kwarcie, co pozwoliło odskoczyć od rywalek.

Paulina Faron - dla zawodniczki Wawelu Kraków to był wyjątkowy weekend. Krakowianka zdobyła złoty medal mistrzostw Polski w długodystansowym biegu na orientację.