|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Wianki z Off Radiem Kraków

Do Wianków w Krakowie pozostał tylko niecały miesiąc, a program imprezy wciąż się poszerza. Kolejnym miejscem tętniącym muzyką będzie Scena przy Pompie organizowana wspólnie z OFF Radiem Kraków. Wystąpią na niej twórcy prezentujący rozmaite style: Zeu5, Kroki, Fedkowicz Duo oraz Eta Hox.

OFF Radio Kraków po raz kolejny staje się częścią Wianków – krakowskiego Święta Muzyki. Tym razem scena rozgłośni będzie nosić nazwę OFF Wianki przy Pompie i zostanie zlokalizowana nieopodal Kawiarni Teatralnej, na Scenie przy Pompie. To plenerowe, a jednocześnie kameralne miejsce wypełnione zostanie niezwykle różnorodną muzyką: od tanecznych setów didżejskich, po zaskakujący miks elektroniki z żywymi instrumentami – perkusją i harfą.
Koncerty na Scenie przy Pompie otworzy dronowo-ambientowym setem Eta Hox – krakowska didżejka, dziennikarka radiowa oraz promotorka, która współtworzyła m.in. techno kolektyw Deep Impact i od wielu lat związana jest z miejscową sceną muzyki elektronicznej. Zupełnie inną muzyczną wrażliwość przejawiają Agnieszka Grela-Fedkowicz (harfa, elektronika) i Wojciech Fedkowicz (perkusja, elektronika). Ich projekt Fedkowicz Duo to mieszanka muzyki współczesnej i elektroniki z pobrzmiewającymi echami klasyki, minimalizmu czy improwizacji.
W równie eklektycznym duchu gra trio Kroki, które czerpie jednak z zupełnie innych źródeł – prezentowana przez zespół mieszanka jazzu, soulu czy indie rocka z eksperymentalną elektroniką skutecznie zachęca do tańca. Wieczór przy Kawiarni Teatralnej zamknie Zeu5 – płocki DJ, producent i miłośnik winyli, który serwuje swoje sety w najważniejszych klubach w Polsce, uraczy nas staranną selekcją brzmień deep techno i dub techno.
Wianki w Krakowie już po raz szósty odbędą się w formule nawiązującej do francuskiego wydarzenia „Fête de la Musique”. Impreza nie tylko prezentuje muzykę w wielu zakątkach miasta, ale też po raz kolejny stawia na różnorodność artystów – odzwierciedlającą aktualny stan polskiej sceny muzycznej. Jak co roku, również i tym razem wszystkie wydarzenia związane z Wiankami – Świętem Muzyki będą bezpłatne i otwarte dla wszystkich.
 

 

(Materiały prasowe/sp)

 

 

 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.

Zastrzegamy sobie prawo publikacji wybranych opinii.

 

100%
0%