Krakowska Fundacja Filmowa zaprasza na konferencję prasową online jubileuszowego 60. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, 22 kwietnia 2020 roku (środa) o godz. 11:00 na platformie zoom.us.

Podczas spotkania przedstawimy po raz pierwszy wszystkie polskie filmy, które znalazły się w kategoriach konkursowych i w innych sekcjach tegorocznego Festiwalu.
Opowiemy także o szczegółach organizacyjnych pierwszego w Polsce festiwalu filmowego online.
W konferencji wezmą udział: Krzysztof Gierat, dyrektor Krakowskiego Festiwalu Filmowego, Barbara Orlicz-Szczypuła, dyrektor Biura Programowego oraz Tomasz Wolski, reżyser dwóch filmów konkursowych.

Aby wziąć udział w konferencji prasowej należy:
1.    wysłać potwierdzenie na adres pr@kff.com.pl
2.    zainstalować aplikację zoom.us (link z zaproszeniem do spotkania online zostanie wysłany 15 min. przed rozpoczęciem)


Program konferencji:

W pierwszej części spotkania dyrektor festiwalu, Krzysztof Gierat opowie o wynikach selekcji filmów do konkursu polskiego oraz Panoramy polskiego dokumentu. Poznamy też tytuły polskich produkcji, które zmierzą się w konkursach międzynarodowych z filmami z całego świata.

Do rozmowy zaprosimy też reżysera, Tomasza Wolskiego, który w tym roku pokaże na festiwalu dwa swoje filmy - dokument i krótką fabułę.

W części drugiej, Barbara Orlicz-Szczupuła, dyrektorka Biura Programowego opowie o kulisach organizacyjnych pierwszego w polsce festiwalu online, o trudnościach, z którymi musimy się zmierzyć, ale też o rozwiązaniach logistycznych, których się podjęliśmy.

 

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Biuro Prasowe Krakowskiego Festiwalu Filmowego

Olga Lany
olga.lany@kff.com.pl
tel. 608 722 903
Barbara Szymańska
barbara.szymanska@kff.com.pl
tel. 604 443 331
Paulina Bukowska paulina.bukowska@kff.com.pl