Radio Kraków

pijany za kierownicą

Kompletnie pijany, chory na cukrzycę kierowca, wiózł samochodem dwie nastolatki

CZTERY promile alkoholu w organizmie miał kierowca, którego w powiecie olkuskim zatrzymali policjanci. Mężczyzna wiózł 16-letnią córkę i jej 15-letnią koleżankę. W trakcie jazdy zasłabł, wjechał na przeciwległy pas i do rowu.

Dzięki reakcji mieszkańców ujęto dwóch pijanych kierowców w powiecie oświęcimskim

Świadek ujął, a następnie przekazał policjantom nietrzeźwego 58-letniego motorowerzystę. Z kolei dzięki czujności obsługi stacji paliw w Oświęcimiu kilka godzin później uniemożliwiono jazdę 32-latkowi kierującemu samochodem dostawczym.

Pijany kierowca zaparkował samochód na podwórku dzielnicowego

Pijany 49-latek zaparkował samochód na podwórku dzielnicowego w Starym Sączu. Mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusz wyjął ze stacyjki samochodu kluczyki i udaremnił kierowcy dalszą jazdę – poinformował w poniedziałek rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń.

KGP: zaostrzenie przepisów i nieuchronność kary może przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na drogach

Każde zaostrzenie przepisów, a przede wszystkim nieuchronność kary mogą przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym - ocenił w rozmowie z PAP kom. Robert Opas z Biura Ruchu Drogowego KGP, odnosząc się do projektowanych zmian zaostrzających kary m.in. dla pijanych kierowców.

Groźny wypadek na ulicy Mogilskiej w Krakowie. Sprawca był pod wpływem alkoholu

  • date_range 2021-05-26
Pod wpływem alkoholu był 36-letni kierowca, który doprowadził do groźnego wypadku na ulicy Mogilskiej w Krakowie. Potwierdza komenda miejska policji w Krakowie. Do zdarzenia doszło w nocy. W wyniku zderzenia ciężko ranny został 35-letni mężczyzna, w którego samochód uderzył pijany sprawca.

Pościg ulicami Kościeliska za pijanym 35-latkiem

  • date_range 2021-01-28
W środę wieczorem zakopiańska drogówka otrzymała informację o samochodzie, który porusza się slalomem, stwarzając zagrożenie dla pozostałych uczestników ruchu. Kierujący, który zawiadomił mundurowych, próbował samodzielnie zatrzymać niebezpieczny pojazd, zajeżdżając mu drogę, ale 35-latek przyspieszył i uciekł. Poradziła z nim sobie dopiero policja.

Jest akt oskarżenia dla mężczyzny, który prowadził auto po pijanemu i zaatakował policjantów

  • date_range 2021-01-22
Pięć lat więzienia i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów grożą mieszkańcowi Skały, który pijany uciekał przed policją, a podczas zatrzymania zaatakował funkcjonariuszy. Akt oskarżenia właśnie trafił do sądu. Kamil K. został zatrzymany pod koniec października ubiegłego roku.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię