Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Znamy wyniki plebiscytu na księgarnie roku 2019

  • Kultura
  • date_range Piątek, 2019.12.13 21:43 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:12 )
Pierwsze miejsce zajęła księgarnia MOCAK Bookstore, drugie księgarnia i antykwariat Szafa Pełna Książek, trzecie Główna Księgarnia Naukowa. Antykwariatem roku została Szafa Pełna Książek.

Fot. Patryk Olczyk, mat. prasowe

W tym roku, w trzeciej już edycji akcji wzięło udział 37 krakowskich księgarń i antykwariatów.  Głosowało więcej czytelników niż w latach ubiegłych - mówi Krzysztof Żwirski z Krakowskiego Biura Festiwalowego:

"Księgarnie okrzepły w krajobrazie Krakowa, stały się markami nie tylko w najbliższej okolicy, ale kojarzonymi powszechnie w świadomości krakowian. Bardzo się z tego cieszymy i wyniki głosowania też to oddają. Inne księgarnie też znalazły się blisko podium, co tylko cieszy."

 

    Nagrodzone księgarnie i antykwariat otrzymają tytuł Znaku Jakości Krakowa Miasta Literatury UNESCO oraz  kampanie promocyjne w prasie i w przestrzeni miejskiej.
    Szczegóły na stronie ksiegarnie.miastoliteratury.pl Patronem akcji jest Radio Kraków.

Fot. Patryk Olczyk, mat. prasowe

Katarzyna Fortuna/bp

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię