- A
- A
- A
Co to znaczy "świętować"?
Każdy człowiek powinien mieć święta w ważnych momentach swojego życia - mówi O. Kłoczowski - narodziny, wyjście z choroby, wiele jest takich okazji. To czas spotkania z własną duszą. Świętowanie to czas powrotu do uwagi, przypomnienia sobie o sobie samym, ale nie w znaczeniu obolałego egoizmu czy porywającej radości. To moment, kiedy łatamy to, co się w nas rozdziera i psuje. Znaleźć święto, czyli znaleźć coś, co odsłania to, co najważniejsze w życiu.Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
21:29
Na ludowo pod Sukiennicami
-
21:01
Będzie proces apelacyjny w sprawie pożaru w archiwum miasta Krakowa
-
18:43
Packing list - czym jest i jaką rolę pełni w transporcie międzynarodowym?
-
18:42
Sezon urlopowy a ryzyko włamań – jak ubezpieczenie domu zapewnia spokój na wakacjach?
-
17:34
Bieszczadzkie niebo na stronie NASA – zdjęcie Polaka wyróżnione po raz czwarty
-
17:23
Spóźniona reakcja rządu na zamieszanie wokół KPO. Dr Mirosław Oczkoś: "Nie można być cały czas w defensywie"
-
16:58
Na A4 na wysokości lotniska w Balicach płonął tir. WIDEO
-
16:52
8. Krakowska Baza Lotnictwa Transportowego w Balicach obchodzi 15-lecie istnienia
-
16:46
PKP przyspiesza pociągi z Krakowa. Kiedy poczujemy różnicę?
-
16:12
Szczawa bez przerw w dostępie do wód leczniczych. Wkrótce także unikalna ‘Szczawa II
-
15:45
Ostre zakręty w Karniowicach. "Ja nie chcę mieć trupa w ogrodzie"
-
15:18
Krakowski pracodawca roku pilnie poszukiwany!
-
15:08
W maju planował zabójstwo trzech lekarzy. Został zwolniony z aresztu
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze