Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Warszawski szczyt bliskowschodni - próba bilansu

Wiele polskich mediów relacjonując warszawską konferencję bliskowschodnią skupiło się na nietaktownych wobec gospodarzy słowach Sekretarza Stanu USA Mike'a Pompeo o mieniu pożydowskim i na antypolskich wybrykach polityków i mediów izraelskich. Czy to znaczy, że podczas tej konferencji nie wydarzyło się nic godniejszego uwagi? A jeśli jednak wydarzyło, to co warto szczególnie zapamiętać i jak wygląda polski bilans zysków i kosztów z powodu podjęcia się roli gospodarza? Na te i inne pytania w audycji "Polityka dla dorosłych" 27 lutego 2019 r. o godz. 18.05 odpowie dr Marcin Kędzierski, ekonomista i politolog, pracownik naukowy UEK i ekspert Klubu Jagiellońskiego. Zaprasza Dobrosław Rodziewicz.

fot: J. Bańka


 


 

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię