Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Starosta tarnowski spodziewał się że zostanie wyrzucony z PiS

  • Tarnów
  • date_range Środa, 2012.06.06 11:08 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 05:08 )
O tym że nie jest już członkiem partii dowiedział się z mediów

fot www.powiat.tarnow.pl


Starosta tarnowski Mieczysław Kras przyznaje że spodziewał się że zostanie wyrzucony z Prawa o Sprawiedliwości.Przypomnijmy w poniedziałek zarząd okręgowy partii zadecydował o wykluczeniu go z członków partii w związku z tym że doprowadził do sprzedaży budynku tuchowskiego szpitala. Sam starosta uważa że zamieszanie z placówką w Tuchowie było tylko pretekstem a dążenie do usunięcia go ze struktur partii rozpoczęły się już 2 lata temu podczas głośnej zamiany list wyborczych.
Starosta przyznał w rozmowie z Radiem Kraków że nikt do tej pory nie poinformował go oficjalnie o tym że został wykreślony z listy członków PiS - dowiedział się o tym z medialnych doniesień. Przyznaje również nikt z Prawa i Sprawiedliwości nie rozmawiał z nim wcześniej o jego decyzji w sprawie szpitala w Tuchowie - nikt nie próbował dociekać co nim kieruje i nikt nie informował o konsekwencjach jego działań. Na razie nie ma zamiaru przystępować do żadnej partii.Podkreśla jednak że zawsze jego poglądy były i bęa prawicowe bez względu na działania zarządu Prawa i Sprawiedliwości w regionie tarnowskim.

(aw)


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię