Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Klub sportowy Tarnovia prosi o pomoc w remoncie stadionu

Remont jest potrzebny, żeby mogły na nim występować piłkarki, które awansowały do Ekstraligi. Żeby tak się stało, trzeba wyremontować trybunę główną obiektu przy ulicy Bandrowskiego, ogrodzenie, ale także szatnie dla zawodniczek, łazienki i toalety. Czasu jest niewiele, bo prace muszą zostać wykonane w ciągu miesiąca.

fot: Bartłomiej Maziarz

Dlatego Tarnovia, nie czekając na efekty zbiórki pieniędzy, rozpoczęła już remont trybuny głównej. "Staramy się część środków pokryć z naszego skromnego budżetu. Nie jesteśmy dotowani przez miasto w żaden inny sposób, tylko w formie dotacji na sport dla dzieci ćwiczących w klubie. Utrzymujemy się sami. Ruszyły prace. Próbujemy pozyskać też środki z innych źródeł. Na spełnienie wymogów mamy tylko miesiąc" - mówi Magdalena Pasek, prezes MKS Tarnovii Tarnów.

Internetową zrzutkę pieniędzy na remont stadionu można znaleźć TUTAJ.
Posłuchaj co mówi Magdalena Pasek, prezes MKS Tarnovii Tarnów
Autor:
Bartłomiej Maziarz

Opracowanie:
Krzysztof Orski

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię